Titleist T200 steel zestaw ironów(5-PW)

Dostępność: 10
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 4 739,00 zł 4739.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: 1415

Opis

Nowe, ulepszone irony dla golfistów poszukujących bardziej zaawansowanych kijów, które zagwarantują profesjonalne czucie gry, będąc jednocześnie wystarczająco wybaczalnymi, żeby korygować drobne błędy.
T200 to sztandarowa propozycja Titleista, skierowana do aspirujących do najwyższych wyników graczy.
Dopracowane główki gwarantują doskonałe czucie i kontrolę uderzeń, a technologie wspierające wybaczalność, sprawiają, że irony w dalszy ciągu pozwalają skorygować drobne niedociągnięcia swingu.

Polymerowa wstawka MAX dla zwiększenia wybaczalności
Całkowitą innowacją jest polymerowa wstawka w centralnej części główki, która powstała we współpracy departamentów rozwoju piłek i kijów. To niesamowite dzieło inżynierów pozwala na zwiększenie realnej sprężystości środkowej części lica, aby uderzenia zyskiwały jeszcze większą energię i prędkość początkową - co bezpośrednio przekłada się na zwiększenie odległości. Trafienia piłki golfowej poza środkiem lica są kompensowane przez większą sprężystość i w rezultacie nie tracą kierunku ani odległości.

Dwa obciążniki wolframowe w główce
W główkę kijów T200 wkute są aż dwa wolframowe obciążniki. Wolfram to materiał o znacznie większej gęstości i wadze niż kuta stal węglowa. Dzięki temu rozkład masy przenosi się bardziej na krańce główki, co zapewnia większą stabilność i MOI - także przy trafieniu piłki poza idealnym środkiem lica. To wprost przekłada się na zwiększoną wybaczalność kijów.

Niski środek ciężkości
Dodatek cięższego wolframu sprawia, że środek ciężkości główek przeniósł się jeszcze niżej. W połączeniu z progresywnym rozkładem masy w ramach zestawu, zapewnia to profesjonalną trajektorię, która zmienia się wraz z przechodzeniem od długich do krótszych kijów. Dla długiej gry daje to bardziej penetrującą trajektorię dla większych odległości. Natomiast przy przechodzeniu do krótszych ironów - sprawia, że uderzenia zyskują większą kontrolę dzięki wyższej trajektorii lotu.

Kute lico
Seria T200 wyposażona jest w kute lico w kształcie litery L - z krawędzią zachodzącą pod dolną część główki. Dzięki niemu czucie piłki golfowej jest doskonałe a prędkości początkowe zwiększone dla maksymalizacji dystansu.

Progresja kijów w ramach setu
Konstrukcja główek zmienia się w poszczególnych typach ironów. W miarę coraz krótszych kijów, stopka (dolna część główki) robi się coraz węższa, podobnie jak górna krawędź. Daje to łatwość w grze, zarówno przy długich ironach (łatwiejsze podnoszenie piłki i duża wybaczalność), jak i przy krótkich kijach. Dodatkowo skracane i podnoszone jest lico, aby gwarantować większą grywalność i możliwości nadawania piłce rotacji, potrzebnej do kontroli krótkiej gry.

Doskonały shaft True Temper Dynamic Gold AMT Black
To specjalnie zaprojektowany dla tego modelu shaft. AMT to skrót od Ascending Mass Technology (technologia wzrastającej masy, w wolnym tłumaczeniu). To kolejny dodatek do progresywnego rozkładu masy w główkach. Waga shaftów w ramach zestawu rozkłada się od 107 gramów przy ironie 3, aż do 130 gram w PW. Zapewnia to lepszą trajektorię i wyższą prędkość początkową w długich kijach oraz kontrolę w krótszych kijach.

Shafty grafitowe
W modelu AP718 shafty grafitowe dostępne są za dopłatą. Wynosi ona 45zł do jednego kija (czyli 6x 45zł =  270zł do zestawu 5-PW). Jako standard zastosowane są różne warianty shaftów Mitsubishi Tensei.

Dostępne modele shaftów

Nazwa

Waga

Torque

Flex

Trajektoria
True Temper Dynamic Gold AMT White 96g - 115g 2.2o / 1.9o R300 / S300 Średnia-wysoka

W ofercie Titleista dostępnych jest bardzo dużo customowych modeli shaftów - przed ich wyborem warto skonsultować się z profesjonalnym fitterem i przetestować różne opcje.

 

Specyfikacje:

Kij

Loft 

Długość męska

Lie 

4 iron 21º 38.50" 61.0o

5 Iron 

24º

38.00" 

62.0º 

6 Iron 

27º 

37.50" 

62.5º 

7 Iron 

30º 

37.00" 

63.0º 

8 Iron 

34º 

36.50" 

63.5º 

9 Iron 

38º 

36.00" 

64.0º 

PW

43º 

35.75" 

64.0º 

GW (W) 48o 35.50" 64.0o

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl