DO ĆWICZEŃ

Oferujemy markowe akcesoria do minigolfa, które dystrybuujemy od ich światowej klasy producentów. Każdy produkt dostępny w naszym internetowym sklepie wyróżnia się najwyższą jakością wykonania. W naszym asortymencie największą popularnością cieszą się mata treningowa, dołek i siatka do gry w golfa - produkty dedykowane są do profesjonalnego treningu w domowych warunkach.

Dołek Longridge PUTT PERFECT Dołek Longridge PUTT PERFECT
Cena:

179,00 zł

szt.
zobacz więcej

Maty golfowe o doskonałej przyczepności

Każda mata golfowa wyróżnia się przemyślaną konstrukcją. Faktura przypomina normalne warunki gry, dzięki czemu treningi domowe są skuteczne i przynoszą sukcesy podczas gry na pełnometrażowym polu. Maty golfowe bazują na syntetycznej trawie symulującej tę prawdziwą oraz na trwałej podstawie gumowej, która zapewnia idealną przyczepność do każdej powierzchni. Produkty te charakteryzują się solidną obudową, dzięki której są wytrzymalsze i wyjątkowo długożywotne.

Mocna i wytrzymała siatka do gry w golfa

Profesjonalna siatka treningowa do gry w golfa to niezbędne akcesorium, niezwykle przydatne podczas domowych treningów. Produkt oferujemy w wielu wymiarach - można go dostosować do posiadanej powierzchni mieszkalnej i ogrodowej. Dzięki zastosowaniu mocnych stelaży ze specjalistycznych włókien poliestrowych, siatka do gry w golfa stabilnie mocuje się do podłoża - nie chwieje się nawet po uderzeniu piłki. Posiadając ten kompatybilny produkt, można zagrać w golfa w każdym miejscu - siatka treningowa jest wyposażona w łatwe do składania części, wygodne do przechowywania i transportu.

Profesjonalne dołki do golfa w ofercie Masters Golf

Dołek golfowy pozwala doskonalić skuteczność i celność zamachu. Dzięki temu, że jest to mobilny i małogabarytowy produkt, gracz może go bezproblemowo umieścić na dowolnym, płaskim podłożu, zarówno w domu, jak i w biurze. Dołek do golfa oferujemy w wielu ciekawych modelach z atrakcyjnymi udogodnieniami. Regulowany rozmiar otworu, automatyczny system wypychania piłki i specjalnie zakrzywiona konstrukcja pochylni to tylko nieliczne, przykładowe zalety i właściwości tego produktu. Dołek golfowy to idealny sposób na samodzielny trening puttowania. W Masters Golf asortyment do minigolfa oferujemy w cenach korzystnych dla klienta - zapraszamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl