PARASOLE

Regularny trening jest niezbędny, by stawać się coraz lepszym graczem. Oznacza to spędzanie długich godzin na polu golfowym niezależnie od warunków atmosferycznych - nawet wtedy, gdy pada deszcz. Standardowe parasole, takie użytkowane na co dzień, nie sprawdzą się podczas gry wymagającej pełnej swobody ruchu obu dłoni. Jak więc zabezpieczyć się przed deszczem podczas treningu lub meczu? Wystarczy sięgnąć po odpowiedni parasol golfowy.

Parasol do golfa - graj nawet w deszczu

Parasol golfowy montowany jest do ramy wózka na kije. Zapewnia on użytkownikowi pełną ochronę przed przemoczeniem podczas przemieszczania się po polu. Dostępne u nas modele są w pełni dostosowane do nawet najtrudniejszych warunków atmosferycznych. W sklepie internetowym Masters Golf oferujemy min. parasol golfowy od Powakkady, Titleist lub Volvik. Produkty te są niezwykle wytrzymałe, a przy tym odpowiednio lekkie, co znacznie ułatwia ich komfortowe przenoszenie.

Aby móc zamocować ten gadżet do swojego wózka, należy wcześniej zakupić odpowiedni uchwyt do parasola. Jest on dostępny w sklepie internetowym Masters Golf. Fastfold Umbrella Extender to uchwyt do parasola, który pasuje do każdego modelu z gumowymi rączkami. W naszej ofercie dostępny jest również model Bigmax Quick Fix Pro. Montaż tego uchwytu do parasola zajmuje zaledwie kilka sekund, dzięki czemu można przekładać go z wózka na wózek. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl