Piłki Bridgestone E12 Contact White

Dostępność: 0
Cena: 179,00 zł 179.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Przełomowy model piłek golfowych Bridgestone e12 Contact zaprojektowany został z nowym rodzajem powłoki, która dzięki kształtowi dimpli przekazuje więcej energii uderzenia i skutkuje większą prędkość początkową.
Piłki e12 Contact gwarantują większe odległości a także poprawioną kontrolę przy krótkiej grze.

Technologia Contact Force Dimple
Unikalny kształt dimpli na powierzchni piłki e12 Contact cechuje się podwyższoną powierzchnią na środku otworu oraz wyższymi jego krawędziami. Taka konstrukcja zapewnia aż o 38% większą powierzchnię kontaktu piłki z powierzchnią kija golfowego podczas uderzenia. Dzięki temu więcej energii swingu jest przekazywane do piłki, co skutkuje poprawą osiągów.

Dodatkową korzyścią z podniesionych krawędzi dimpli jest to, że zmniejszają rotację wsteczną piłki podczas całego lotu, co sprawia, że osiągamy bardziej penetrującą i dłuższą trajektorię.

Większe tarcie podczas kontaktu z piłką powoduje też znaczące podniesienie poziomu kontroli podczas gry krótszymi kijami.

Trzy warstwy dla maksymalnych osiągów
Model e12 Contact posiada trzy warstwy. Środkowa warstwa odpowiada za poprawienie transferu energii z powłoki do jądra dzięki użyciu nowoczesnych materiałów. Specjalny materiał użyty do produkcji do produkcji warstwy zewnętrznej sprawia, że podnosi się tarcie piłki o lico kija golfowego podczas uderzenia, co poprawia kontrolę przy krótkiej grze

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl