Bushnell Tour X

Dostępność: Brak towaru
Cena: 2 309,00 zł 2309.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Bushnell Tour X dalmierz golfowy

Bushnell Tour X - pierwszy dalmierz golfowy z technologią slope, którego można używać legalnie
na turniejach. 
Slope polega na podawaniu odległości, po obliczeniu wpływu deniwelacji terenu.
Technologia ta jest nielegalna do stosowania w trakcie turniejów, ale jest bardzo przydatna. Dlatego też Bushnell wypuścił na rynek dalmierz z wymienną nakładką funkcyjną. Czerwona nakładka pozwala na używanie slope, natomiast czarna nakładka nie ma już tej funkcji, przez co Bushnell Tour X jest legalny na turniejach.

Tour X, jak wszystkie inne dalmierze firmy Bushnell, posiada technologię PinSeeker™, która wychwytuje flagę, nawet gdy ta nie znajdzie się centralnie w celowniku dalmierza, a jedynie w jego obiektywie. Pozwala to wyeliminować błędy pomiaru w przypadku np. zatrzęsienia się ręki. Dodatkowo technologia ta wzmocniona jest funkcją JOLT, która wibracjami potwierdza, że to właśnie flaga została uchwycona jako punkt pomiarowy, a nie inne elementy z bliskiego otoczenia.

Tour X jako pierwszy dalmierz golfowy firmy Bushnell posiada technologię Dual Display, dzięki czemu golfista na podstawie swoich preferencji lub warunków świetlnych może łatwo przełączać między czarnym wyświetlaczem znanym ze starszych modeli a czerwonym, jaskrawym stosowanym w najwyższych, najnowszych modelach.

Dalmierze Bushnell używane są przez ponad 97% zawodowców z PGA Tour, co potwierdza że wybór właśnie tej marki wśród dalmierzy golfowych jest najsłuszniejszy.

Więcej informacji można uzyskać na stronie http://bushnellgolf.com/Laser-Rangefinders/Tour-X.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl