Wersje językowe

Bushnell Tour V3 JOLT

POLECANE
1283
PLN
Bushnell Tour V3 JOLT
Bushnell Tour V3 JOLT
  • promocja
in_stock
Dostępność:
Ograniczona ilość
Wysyłka w:
24 godziny
Cena: 1 283,00 zł 1 509,00 zł
Cena netto: 1 043,09 zł
szt.

Bushnell Tour V3 to idealne połączenie szybkości, dokładności i technologii JOLT
Dzięki nowej ergonomicznej konstrukcji i wielokrotnie nagradzanym systemem PinSeeker z technologią JOLT, Tour V3 wyznacza standard bycia kompletnym pakietem laserowego dalmierza - projektowanie, wykonanie i styl.

Tour V3, jak wszystkie inne dalmierze firmy Bushnell, posiada technologię PinSeeker™, która wychwytuje flagę, nawet gdy ta nie znajdzie się centralnie w celowniku dalmierza, a jedynie w jego obiektywie. Pozwala to wyeliminować błędy pomiaru w przypadku np. zatrzęsienia się ręki. Dodatkowo technologia ta wzmocniona jest funkcją JOLT, która wibracjami potwierdza, że to właśnie flaga została uchwycona jako punkt pomiarowy, a nie inne elementy z bliskiego otoczenia.

Zastosowane technologie:

PinSeeker: technologia zaprojektowana specjalnie na potrzeby golfistów. Umożliwia ona dokładniejsze mierzenie odległości do flagi, która szczególnie z dużej odległości, nawet w powiększeniu jest tylko małym punktem. Przez to często zamiast odległości do flagi, w normalnym trybie otrzymuje się odległość do tła - krzewów, drzew itp. Tryb PinSeeker niweluje te problemy i sprawia, że urządzenie w pierwszej kolejności 'szuka' przedmiotów bliżej mierzącego - a więc flagę wyłapuje spośród przedmiotów tła, nawet jeśli jest ona bardzo wąska.

MC (Multi-Coated): wszystkie granice powietrze-szkło zostały wielokrotnie pokryte powłokami antyrefleksyjnymi, dzięki czemu zminimalizowano niepożądane odbicia i straty światła przechodzącego przez układ optyczny.

Dane techniczne
Powiększenie: 5
Średnica obiektywu: 24 mm
Zasilanie: bateria 3 V
Zakres pomiaru:
Maksymalny zasięg: 900 m
Dokładność pomiaru (m): +/- 1
Drzewo: 640 m
Flaga: 270 m
Pole widzenia (m/1000m): 143
Źrenica wyjściowa: 4,8 mm
Odległość od oka: 21 mm
Waga: 187 g
Producent: Bushnell, USA

 

 Opinie o produkcie (0)

(22) 465 56 62

sklep@mastersgolf.pl

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper.pl